o firmie

Firma Hatron jest producentem obwodów drukowanych specjalizującym się w średnich seriach produkcyjnych płytek dwustronnych i 4-warstwowych. Siedziba powstałej w 1988r. firmy mieści się w Krakowie, w bliskiej odległości od centrum miasta a jej aktualna powierzchnia przekracza 1500 m².

Nasz park maszynowy składa się w większości ze sterowanych numerycznie, bardzo precyzyjnych i wydajnych maszyn producentów takich jak Schmoll, ORC, Mania czy Mass dzięki którym proces produkcyjny jest w niemal w stu procentach zautomatyzowany.

Do produkcji obwodów drukowanych używamy materiałów od najlepszych na świecie producentów takich jak: Nan Ya, Kingboard, Du Pont, Atotech czy Peters. Bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na finalny produkt jest kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobu. Dla zapewnienia stuprocentowej sprawności naszych obwodów zakupiliśmy testery elektryczne i optyczne firmy Mania.

Ciągłe nakłady finansowe na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry owocuje fachowym przygotowaniem i coraz bogatszym doświadczeniem w produkcji obwodów drukowanych. Młoda, wykazująca się dużą innowacyjnością i energią załoga zapewnia stały rozwój naszego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować możliwie najwyższą jakość naszych wyrobów i usług, wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

Wyroby firmy wykonywane są tylko na materiałach o klasie palności 94V-0 certyfikowanych przez Underwriters Laboratories i są w pełni zgodne z dyrektywą unijną RoHS oraz spełniają wymagania norm serii IPC.

Jako pierwsza firma w Polsce zaczęliśmy produkować obwody wielowarstwowe, które znajdują się w naszej ofercie po dzień dzisiejszy. Dla tego typu obwodów zarówno zlecenia prototypowe jak i serie produkcyjne możemy zaoferować w konkurencyjnych na rynku cenach oraz terminach realizacji.

Oprócz obwodów wielowarstwowych produkujemy płytki jednostronne, także do zastosowań LED oraz dwustronne z metalizacją otworów. Oferujemy bezołowiowe pokrycia płytek metodą HASL lub złotem. Wykonujemy ślepe i zagrzebane przelotki. Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają obwody giętkie i sztywno-giętkie dostarczane przez firmę ściśle z nami współpracującą.

Dzięki wypracowanym przez lata kontaktom z czołowymi krajowymi firmami zajmującymi się montażem elektronicznym możemy zaproponować kompleksową obsługę zleceń, dostarczając kompletne pakiety w bardzo atrakcyjnych cenach.

Aby zapewnić pełną gamę oferowanych obwodów drukowanych w atrakcyjnych cenach podjęliśmy współpracę z dostawcą dalekowschodnim, którego oferta stanowi doskonałe uzupełnienie naszej produkcji.

Priorytetami dla nas są: zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług, wysoka jakość naszych produktów oraz terminowość dostaw.